betpark maksibet
Promosyonlar

Mobil Ödeme Yöntemi ile Yatırım Yöntemi

Betpark Mobil Ödeme
mobil ödeme yöntemi ile betpark’a yatirim yapabilirsiniz.

Mobil ödeme yatırım yöntemi ile bahis sitelerine para yatırabilirsiniz. Bu listenin en başında Betpark Sitesi gelmektedir.

Mobil ödeme ile yatırım yönteminin mucidi BetPark’ta tek seferde 50 TL yatırımlarınızın işlem ücretleri Betpark tarafından sağlanacaktır. Betpark mobil telefonlardan ödeme yöntemi ile yatırım metodunu profesyonel şekilde kullanan bir sitedir. Hızlı şekilde hesabına bakiyelerinin yüklenmesi ile üyelerin oldukça rahat kullandığı bir yatırım metodudur.

Mobil ile Ödeme Nasıl Yapılır?

Öncelikle mobil ödeme nedir bundan bahsedecek olursak; Kullanmakta olduğunuz mobil operatörün ( Vodafone, Turkcell ya da Türk Telekom) anlaşmalı olduğu yerlerden yalnızca bir SMS ile alışveriş yapabilmenizi sağlayan yatırım biçimidir. Çok basit ve çabucak ödeme yapabilmenizi sağlar. Bu teknik ile alışveriş yapabilmeniz için işyerinin internet sitesinin mobil ile ödeme hakkında yerine cep telefon numaranızı girmeniz istenecektir. Bu prosedürün sonrasında cep telefonunuza SMS olarak onay mesajı otomatik gönderilir. Cep telefonunuza gelen bu SMS’ e onay vermenizle birlikte ödemeniz gerçekleşecektir. Yaptığınız bu yatırım şayet mobil hattınız faturalı ise faturanıza yansıyacaktır. Hattınız ön ödemeli ise TL bakiyesinden düşecektir.

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, Mobil ile Ödeme Nasıl Yapılır?

Vodafone’da; öncelikle hattınızı mobil ödeme kullanımına açmanız gerekir. Bunun içinde; 7878’e ücretsiz kısa mesaj atmanız gerekmektedir. Vodafone ile yatırım günlük limit 100 TL olarak belirlenmiştir. Eğer hattınız Türk Telekom ise ve Türk Telekom iel nasıl yapılır diye merak ediyorsanız ilk yapmanız gereken şey 5555’e kısa mesaj atmanız olacaktır. Türk Telekom mobil hattında da aynı Vodafone’de olduğu gibi günlük alışveriş limiti 100 TL olarak belirlenmiştir.

Türk Telekom mobil hat kullanıcıları ayda 300 TL lik alışveriş limitine sahip olabilmektedir. Hattınız Turkcell ise ve Turkcell ile yatırım nasıl yapılır diye soracak olursanız 2222′ ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Turkcell mobil hatlarda da günlük limit 100 TL olarak belirlenmiştir. Turkcell faturalı hat sahipleri aylık 750 TL limite sahipken Ön ödemeli hat sahipleri aylık 500 TL limite sahiptirler. Böylece Vodafone, Turkcell, Türk Telekom Yatırım Nasıl Yapılır? Öğrendik.

Betpark’ın bonus ve promosyonlarından haberdar olmak, bu yöntem ile yatırım yöntemini öğrenmek için;

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu