betpark maksibet
BETPARKPromosyonlar

Betpark’ta Sportotopark ile Kazanın!

Betpark sportotopark, betpark giris, betpark guncel adres, betpark sikayet, betpark guvenilir mi,

Betpark Sportotopark Kuralları

  1. Betpark Sportotopark : Etkinliğe katılım için kullanıcıların 01/02/2019 tarihinden sonra en az 1 kez yatırım yapmıs olması gerekmektedir .
  2. Betpark Sportotopark : Her bir üye sadece bir kez tahmin yaparak yarışmaya katılım sağlayabilir. Sistem tarafından kabul edildikten sonra kuponda herhangi bi değişiklik yapılamaz.Çoklu tahmin yapan üyelerimiz bu yarışmadan doğru sonuçları tahmin etseler bile ödüle hak kazanamayacaklardır.
  3. Listede yer alan 15 maçın içinde ilk müsabaka olan maçın başlangıç saatine kadar kupon numaraları ile yarışmaya katılım kabul edilecektir
  4. 15 maçtan oynanması gereken tarihlerde yapılamayan veya yarıda kalan maçların sonuçları geçersiz sayılarak 14 bilen üzerinden yarışma devam edecek ve 14’te 14 bilen sportotopark üyeler arasında büyük ödül olan 10000 TL aktarılacaktır.
  5. Ödüller kazanan kişi sayısına eşit olarak bölünecektir.
  6. Kazanan hak sahiplerine meblağ çekilebilir bakiye olarak aktarılacaktır. Etkinliği kazanan hak sahipleri bir sonraki iş günü saat 17:00’a kadar bakiyeleri hesaplarına yüklenecektir Canlı yardıma bağlanarak bonus talepleriniz geçersiz sayılacaktır.

Sportotopark Geri Bildirim

Müşterilerimizin memnuniyetini ciddiye alan ve oyunculardan aldığımız geri bildirimlerle yazılımsal arayüzümüzü devamlı geliştirme gayreti içinde bulunan bir firmayız. Hizmetlerimizi nasıl iyileştirebileceğimizle ilgili geri bildirimlerinizi ve önerilerinizi lütfen [email protected] e-posta adresine gönderin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu